Çağrı Merkezi: +90 0531 084 7114

Ödeme &Teslimat

 

ÖDEME VE TESLİMAT

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) işlemlerinizi TÜRKİYE HALK BANKASI hesabımıza yapabilirsiniz.

 

Hesap Adı    : ONAY E-TİCARET BİLİŞİM DANIŞMANLIK TEKSTİL EMLAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Banka Adı    : TÜRKİYE HALK BANKASI

Şube Adı      : HÜRRİYET

Şube Kodu   : 1565

Hesap No     : 10100433

IBAN No       : TR71 0001 2001 5650 0010 1004 33

 

2) Sitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarınız ile tek çekim ödemesi yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi veya banka kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi veya banka kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sitemiz üzerinden sipariş oluştururken kapıda ödeme nakit veya kapıda ödeme kredi kartı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Bu şekilde siparişiniz size ulaştığında ödemesini kargo yetkilisine yapabilirsiniz.

 

4) Sipariş Bedeli İadesi; 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; ONAY E-TİCARET BİLİŞİM DANIŞMANLIK TEKSTİL EMLAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

5) Teslimat; 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Elazığ merkezli şirketimizden ürünler PTT Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

6) Ödeme Takibi; 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@poniba.com adresine göndermeniz gerekmektedir